Akıllı Kelime Ezber

Akıllı Kelime Ezber

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,308
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici aemre

İngilizce öğrenirken kelime ezberlemenin kolay yolunu arıyorsanız kullanımı kolay olan bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Pek çok yabancı dil öğrenenin karşılaştığı sorunlardan en önemlisi kelime ezberlemekte yaşanan sıkıntılardır. Yepyeni bir dile dair tüm kelimeleri öğrenme süreci bazen can sıkıcı olabiliyor ve bunu yapmak için ek uygulamalara gerek duyulabiliyor. Akıllı Kelime Ezber uygulaması akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir kelime ezberleme uygulaması ve her yerde kelimelerinizi tekrar edebilmenizi sağlıyor.

Türkçe-İngilizce olarak hazırlanan uygulama, hangi kelimeleri bilemediğinizi aklında tutabiliyor ve bu oranlara göre karşınıza çıkarma oranlarını değiştiriyor. Aynı zamanda harflerle ipucu verme gibi özelliklere de sahip olan Akıllı Kelime Ezber uygulaması, kelimelerin telaffuzlarını da size sunabiliyor.

İçerisinde bulunan kelimeler ilk etapta yüklü geliyorlar ancak uygulamaya yeni kelimeler eklendikçe bunlar da veritabanındaki yerlerini alıyorlar. Özellikle kullanıcıların da kendi kelimelerini ekleyebilmeleri sayesinde diğerleri de bundan faydalanabiliyorlar. Özellikle telefon ve tableti başında çok vakit geçirenler aynı anda dil pratiğini bu uygulama ile yapabilirler.