Alan Wake's American Nightmare Türkçe Yama

Alan Wake's American Nightmare Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,270
  • DOSYA BOYUTU 0.63 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Alan Wake's American Nightmare için hazırlanan Türkçe yama ile oyundan çok daha fazla keyif alacaksınız.

Alan Wake'in gerilim dolu hikayesi ikinci oyun olan Alan Wake's American Nightmare'da da devam ediyor ve bu defa hikaye biraz daha farklı bir yere geliyor diyebiliriz. Zira Alan Wake'in yerini almak isteyen ve bu uğurda tüm kötülükleri yapabilecek olan Bay Scratch'a karşı verilen mücadele hiç de kolay değil ve oyuncuları yeterince zorluyor denilebilir.

Oyunun grafikleri ve sesleri de elbette ilk oyuna göre oldukça geliştirilmiş durumda ve böylece hikayeyi çok daha yoğun bir şekilde yaşamak mümkün. Ancak tam olarak anlayabilmek hikaye kurgusu ve kullanılan yabancı dilden dolayı biraz zorlu denilebilir. Dolayısıyla Oyunçeviri'nin hazırladığı ve Tamindir işbirliğiyle sitemiz üzerinden yayınlanan Türkçe yamayı indirerek oyun deneyiminizi çok daha iyileştirebilirsiniz.

Tüm gereken talimatlar Alan Wake's American Nightmare Türkçe yama kurulum dosyasında yer almaktadır ve böylece kurulum sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmanız imkansız. Alan Wake'ten tüm keyfi almak istiyorsanız kesinlikle indirmeyi unutmayın.