All-Star Fruit Racing

All-Star Fruit Racing

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 93
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 3DClouds.it

All-Star Fruit Racing güzel grafiklere sahip bir yarış oyunudur

All-Star Fruit Racing eğer bilgisayarlarınızda Mario Kart oyunlarına benzer bir yarış tecrübesi yaşamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir yarış oyunu.

Yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap eden bir oyun olan All-Star Fruit Racing'de kart yarışlarına katılarak sürüş yeteneklerimizi sergileme imkanına sahibiz. Oyun bize farklı kahramanlardan birini seçebilme imkanı veriyor. Kahramanımızı seçtikten sonra aracımızın pilot koltuğuna oturuyor, rakiplerimizle aksiyon dolu yarışlar yapabiliyoruz.

All-Star Fruit Racing'de 5 farklı adaya yayılmış 21 yarış pisti bulunmakta. Bir hayli renkli bir dünyaya sahip olan All-Star Fruit Racing yarış pistleri de bu renkliliği yanıstacak şekilde tasarlanmış. Oyunda yol üzerindeki bonusları toplayabiliyor, kazandığınız puanı artırabiliyorsunuz.

All-Star Fruit Racing'i dilerseniz tek başınıza oynayabilir, dilerseniz online olarak diğer oyunculara karşı yarışabilirsiniz. Buna ek olarak oyunda ekranı bölebiliyor ve aynı bilgisayar üzerinde arkadaşlarınızla yarışabiliyorsunuz.

Güzel görünen grafiklere sahip All-Star Fruit Racing'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 10 işletim sistemi

- 3.3 GHz Intel Core i5 2500K veya 3.6 GHz AMD FX 8150 işlemci

- 4 GB RAM

- 2 GB video belleğe sahip GeForce GTX 550 Ti veya AMD Radeon HD 6790 ekran kartı

- DirectX 11

- 4 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı