Alternate FTP

Alternate FTP

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 393
  • DOSYA BOYUTU 1.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AlternateTools

Alternate FTP, ücretsiz ve basit bir FTP programıdır.

Alternate FTP, bağlandığınız sunuculara dosya, klasör yükleme ve indirme imkanı veren basit bir FTP programı olarak karşımıza çıkıyor. Windows işletim sisteminde çalıştırabileceğiniz bu uygulama sayesinde, güvenli bir ortamda karşı sunuculara bağlanabilir ve dosya transferi işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Alternate FTP uygulamasıyla bir FTP programı üzerinde yapılabilecek temel işlemleri halletmek mümkün. Dosya indirme ve yükleme, yeniden adlandırma, dosyaları silme gibi standart işlemleri sunucu tarafından desteklendiği taktirde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca, program içerisinde erişim kolaylığı da sağlanmış. Veriler düzenli bir biçimde karşınıza geliyor ve karmaşıklık bulunmuyor. 

Programda bütün bunlara ek olarak tekrar tekrar giriş yapmamanız için bilgileri tanımlama olanağı da verilmiş. Yani sunucuya bağlanmak için girmeniz gereken bilgileri program içerisine kaydederek otomatik olarak doldurmasını sağlayabilirsiniz. 

FTP programları arasında kendinize basit bir yardımcı arıyorsanız Alternate FTP beklentinizi karşılayacaktır diye düşünüyorum. Tüm standart işlemleri gerçekleştirmesi ve ücretsiz olması nedeniyle kullanmanızı tavsiye ederim.