Alternate QR Code Generator

Alternate QR Code Generator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,243
  • DOSYA BOYUTU 0.85 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AlternateTools

Alternate QR Code Generator programını kullanarak en kolay yoldan QR barkodlarını hazırlayabilir ve kaydedebilirsiniz.

Alternate QR Code Generator programı, son yıllarda giderek daha da popüler hale gelen QR barkodlarını yaratmakta kullanabileceğiniz programlardan bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Aynı zamanda, oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip olan program, barkodlarınızı hazırlarken hiç zorlanmamanızı sağlıyor.

Akıllı cihazların ve kameralarının yayılması ile birlikte en hızlı veri transfer yöntemlerinden bir tanesi haline gelen QR kodları, binaların adreslerinin tanımlanmasından tutun da iletişim bilgilerinin aktarılmasına kadar pek çok konuda destek sağlayabiliyor. İnternette bu barkodları hazırlayabilmek için onlarca farklı araç olsa da, internet bağlantınız olmadığında da QR kodları yaratabilmek istiyorsanız Alternate QR Code Generator gibi bir program kullanmanız gerekiyor.

Arayüzden gireceğiniz istediğiniz yazıyı ekledikten sonra direkt olarak QR kodunuzu alabiliyorsunuz. Eğer daha önce yazılmış yazıları kopyalamak isterseniz panodan direkt olarak yazıları da yapıştırabilirsiniz. QR kodunuzun rengini ve piksel genişliğini de ayarlamanız mümkün. Daha sonra dilerseniz bilgisayarınıza resim dosyası olarak kaydedebilir ya da panoya kopyalayarak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.