Android Booster Free

Android Booster Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,449
  • DOSYA BOYUTU 3.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NQ Mobile Security

Android akıllı telefon ve tabletinizin hızını ve batarya ömrünü arttırmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletinizin artık eski performansını yakalamakta zorluk çektiğini düşünüyorsanız ve bataryanız da istediğiniz kadar dayanmıyorsa denemeniz gereken uygulamalardan bir tanesi de Android Booster Free uygulaması. Uygulamanın sahip olduğu dört farklı modül sayesinde hem performanstan hem enerjiden hem de güvenlikten yana pek sıkıntınız kalmayacaktır.

Batarya koruma modu sayesinde her zaman uygulamalarınızın hangilerinin en fazla gücü tükettiğini görebilir, aynı zamanda otomatik olarak pilin daha verimli kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Sizin için gerekli olan ipuçları uygulama tarafından sunulmakta.

Telefon optimizasyonu menüsü ise tek tıkla tüm optimizasyonu yapmaya ve hızı arttırmaya yarıyor. Hafızanızı her zaman boş tutan uygulama böylece yeni uygulamalar için yer açıyor ve kilit ekranında dahi çalışabiliyor.

Uygulama yöneticisi ise yüklü olan uygulamalarınızı anlık olarak gözetleyerek verimsizlikleri gidermek için çalışıyor. Böylece her detayı görebileceğiniz gibi sisteminize zararı dokunan uygulamaları da kaldırabilirsiniz.

Dosya yöneticisi ve virüs tarayıcısı ise sisteminizin her zaman en güvenli halinde kalabilmesi için arkaplan hizmetlerini sürdürüyor. Hem güvenlik hem hız için ücretsiz olan uygulamayı kullanmayı unutmayın.