Android Call Recorder

Android Call Recorder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 441
  • DOSYA BOYUTU 1.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici lovekara

Android Call Recorder, Android cihazlarınız ile yaptığınız görüşmeleri kaydederek istediğiniz zaman dinlemenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Android Call Recorder, kolay bir şekilde tüm konuşmaları kaydetmenizi sağlayan ve aynı zamanda bu konuşma kayıtlarının yönetimini yapabileceğiniz yararlı bir uygulamadır.

Uygulamayı yükledikten sonra yaptığınız telefon görüşmelerini kaydetmeniz için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Uygulama otomatik olarak tüm görüşmelerinizi kaydeder. Yaptığınız tüm görüşmelerin ses kayıtlarını zaman göre sıralı olarak liste şeklinde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu liste üzerinden sahip olduunuz görüşme kayıtlarını organize edebiliyorsunuz. görüşme kayıtlarının listesini zamana göre sıralam dışında isim ve tarihe göre de sıralayabilirsiniz.

Kaydettiğiniz konuşma kayıtlarını tekrar dinleyebilir ve ihtiyacınız olması durumunda MP3 dosyası olarak SD kartınıza kaydedebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama sayesinde ihtiyacınız olduğunda yaptığınız görüşmelerin kaydını tutabilirsiniz.

Not: Uygulama Android 4.0.3 sürümü ile çalışırken problem çıkarabildiği için, Android işletim sürümünüzü güncellemenizi öneririm. Ayrıca uygulama bazı mesajlaşma ve ses kaydetme uygulamaları ile aynı anda çalışırken sorun çıkartabiliyor. Bu tarz bir problemle karşılaşırsanız diğer uygulamaları kapatarak Android Call Recorder'ı kullanabilirsiniz.