AndroTurk Radyo

AndroTurk Radyo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 38,227
  • DOSYA BOYUTU 21.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Androturk

Android cihazlarınızdan tüm Türkiye çapındaki radyo kanallarını kolayca dinleyebileceğiniz gelişmiş ve kullanımı kolay bir uygulama.

AndroTurk Radyo uygulaması Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda tüm yurt çapındaki radyoları dinleyebilmeniz için hazırlanmış bir uygulama. Dinlediğiniz müzik türüne göre veya kanallara göre kategorilendirme yapabilen uygulama düzenli olarak güncelleniyor ve her şehre ait radyo kanalları sürekli olarak eklenmeye devam ediyor.

Güncellemeler ile birlikte hem yerel hem de ulusal radyo kanallarını içeren uygulama üzerinde 300'den fazla Türk radyosu bulunuyor. Zevkinize göre yeni radyo kanalları keşfederek favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. Böylelikle daha sonra aynı radyoya çok daha kolay erişebilirsiniz.

Çalan şarkıyı ekranda gösteren ve arka planda çalma gibi özellikleri bulunan radyonun en güzel özelliklerinden bir tanesi ise tasarımı diyebilirim. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan AndroTurk Radyo uygulaması ile sabahları işe giderken yada akşam işten dönerken, iş yerinde, okulda, yolculukta en sevdiğiniz radyo kanallarını rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Uygulama üzerinde yer almasını istediğiniz yerel radyo kanalları için üretici ie iletişime geçerek eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Radyo yayınlarına ulaşabilmek için kablosuz herhangi bir internet bağlantısına ihtiyacınız var. Basit bir şekilde radyo ihtiyacını karşılamak isteyen kullanıcıların severek kullanabileceği bir uygulama.