Angry Birds Star Wars 2

Angry Birds Star Wars 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,903
  • DOSYA BOYUTU 42.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio

Android cihazlar için yayınlanan Angry Birds: Star Wars 2 ile maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Tüm zamanların en çok sevilen mobil oyunlarından Angry Birds'ün yeni sürümü de yayınlandı ve artık Android cihazlarda oynanabilir durumda. Angry Birds: Star Wars 2 adı altında yayınlanan oyun sayesinde Yıldız Savaşları'nın en popüler karakterlerinin güçlerine sahip olabiliyor ve İmparatorluk taraftarı domuzlara karşı büyük bir mücadele içerisine girebiliyorsunuz.

Ancak bu seferki oyunda isteyenler Pork Side yani domuzların tarafına da geçebiliyorlar ve karanlık taraf için savaşabiliyorlar. Görsel anlamda yine başarılı olan oyunun ses efektleri de Star Wars'tan alınmış ve oldukça kaliteli. Toplamda 30'dan fazla oynanabilir karakter barındıran oyun, böylece herkesin kendine uygun kahramanı seçmesine izin veriyor.

İsterseniz bir Jedi, isterseniz de Sith olarak oyunu tamamlama şansı sayesinde herkes en sevdiği tarafı oyunda canlandırabiliyor. Oynanış olarak eski oyunlardan çok büyük farklar bulunmuyor ancak hem daha rafine kontroller hem de bir kaç ekleme sayesinde çok daha oynanabilir bir hale gelmiş diyebilirim Angry Birds Star Wars 2 için.

Ücretsiz olarak yayınlanan oyunu tüm Android kullanıcılarının beğenerek oynayacağına eminim.

Yeni çıkan Angry Birds 2 indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.