Animal Park Tycoon

Animal Park Tycoon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 226
  • DOSYA BOYUTU 42.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Shinypix

Animal Park Tycoon, arkadaşlarınızla oynayabildiğiniz eğlenceli zaman geçirten hayvanat bahçesi oyunu.

Animal Park Tycoon, kendi hayvanat bahçemizi açmamıza ve yönetmemize izin veren simülasyon tarzında vakit geçirmek için birebir eğlenceli bir oyun. Aslan, kaplan, ayı, geyik, zebra, fok ve daha onlarca hayvanla bahçemizi oluşturuyor ve ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Farklı ortamlarda şimdiye kadarki en büyük hayvanat bahçesini kurmaya çalıştığımız oyunda işe sıfırdan başlıyoruz. Öncelikle hayvanat bahçemize giden yolları yapıyoruz. Sonrasında hayvanat bahçemizi süsleyen hayvanları sırayla koyuyoruz. Hayvanat bahçemizi süsleyen dekorları da en dikkat çekici yerlere konumlandırdıktan sonra ziyaretçilerin gelmesini bekliyoruz. İlk gün tahmin edeceğiniz üzere fazla sayıda ziyaretçi gelmiyor. Ziyaretçilerin doluşmasını sağlamak için hem barınan hayvan sayısını artırmamız, hem de dış güzelliğe ağırlık vermemiz gerekiyor. Ziyaretçilerin kazandırdıklarıyla hayvanlarımızın bakımını sağlıyor, hayvan sayımızı artırıyor, hayvanat bahçemizi çekici kılan dekorlar satın alabiliyoruz. Tabii ki tüm bunları gerçek parayla da satn almamız mümkün.

Arkadaşlarımızı da dahil edebildiğimiz ve hayvanat bahçelerini de ziyaret edebildiğimiz oyunda hayvan yarışları gibi kısa süreli eğlenceli oyunlar da bulunuyor.