Anti-Trojan Elite

Anti-Trojan Elite

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 79,620
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Trojan, solucan ve malware gibi birçok zararlı yazılımı silen Anti Trojan Elite, aynı zamanda uyarı sistemiyle tam bir koruma sağlar.

Uyarı: Geliştirici firma destek sağlamayı bıraktığı için program yayından kaldırılmıştır. Bu programa benzer alternatif programlar bulabileceğiniz antivirüs programları kategorimize tıklayarak erişebilirsiniz.

Anti Trojan Elite(ATE) bir malware silicidir. Sisteminizdeki malware'leri bulur ve siler. Anti Trojan Elite gerçek zamanlı bir malware firewall duvarı olarak da iş görmektedir. Öncelikle bir trojan veya keylogger yüklenirse bunu ATE ile kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Ve ATE bu zararlı dosyayı anında engeller ve size zaman içinde bu dosyayı silme imkanı verir. 35 binden fazla trojan'ı tespit edebilir, solucanları, keylogger'ları tespit edebilir ve silebilir.

TCP bağlantısını da koruyarak buradan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı sizi uyarır. Güncellemeleri ile de her daim tetikte durur. Programın trojan kütüphanesi sık sık güncellenmektedir.