Any Blu-Ray Copy

Any Blu-Ray Copy

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 383
  • DOSYA BOYUTU 19.93 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DVDSmith

Any Blu-Ray Copy, Blu-ray diskleri farklı formatlarda bilgisayarınıza kaydetmenize olanak sağlayan güçlü bir Blu-ray kopyalama programıdır.

Any Blu-Ray Copy, kullanıcıların Blu-ray film diskleri üzerinde yer alan videoları farklı formatlara dönüştürerek bilgisayarları üzerine kaydetmelerine olanak sağlayan güçlü bir Blu-ray kopyalama ve dönüştürme programıdır.

Her ne kadar Blu-ray filmleri Blu-ray oynatıcılar yardımıyla televizyonlar üzerinde izlemek çok keyifli olsa da bazen sahip olduğumuz Blu-ray diskleri kopyalayarak farklı video oynatıcılar üzerinde izleme ihtiyacı duyabiliriz. Böyle durumlarda yardımımıza koşan programlardan bir tanesi olan Any Blu-Ray Copy, Blu-Ray filmlerimizi farklı taşınabilir cihazlara uygun formatlara dönüştürmemize olanak sağlayan profesyonel bir program olarak dikkat çekmektedir.

Bu sayede yüksek kalitedeki Blu-ray filmlerimizi farklı formatlarda bilgisayarımıza kaydederek doğrudan taşınabilir cihazlarımız üzerine atarak izleme şansına sahip olabiliyoruz.

Blu-ray filmleri MP4, AVI, MPG, 3GP formatlarına dönüştürebilen Any Blu-Ray Copy, aynı zamanda Blu-ray filmleri iPod, iPhone, iPad, PSP, Zune, iRiver, Motorola Xoom, Gphone, Google Nexus ve benzeri daha birçok cihaz üzerinde oynatılabilecek şekilde dönüştürme işlemini gerçekleştirmektedir.

Blu-ray film disklerinizi bilgisayarınız üzerinde saklamak veya taşınabilir aygıtlarınız üzerine aktarmak istiyorsanız Any Blu-Ray Copy'i denemenizi öneririm.