AnyBackup

AnyBackup

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 299
  • DOSYA BOYUTU 8.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici lrevxl

Harddisklerinizdeki dosyaları yedeklemek için bu ücretsiz ve kolay kullanılır dosya yedekleme programını kullanabilirsiniz.

AnyBackup programı bilgisayarınızdaki dosyaların yedeğinin alınmasını sağlayan bir yedekleme programı ve işini layığıyla yerine getirebiliyor. Program harddiskinizde bulunan tüm bölümleri ayrı ayrı yedeklemenin yanında tüm bir harddiskinizi de yedekleme imkanı sunuyor.

Aynı zamanda, birden fazla farklı sürücünün yedeğini almak istiyorsanız ve bunları daha küçük parçalar haline getirmek isterseniz parçalı yedek alma mekanizması sayesinde farklı yedekler alabilir, bunları daha sonra farklı depolama aygıtlarına yerleştirebilirsiniz.

Bu küçük boyutlu yedek parçaları sürekli olarak birbirlerine bağlı oldukları için sürücü adlarında değişiklikler bile meydana gelse hiç bir sorun yaşamadan yedekleri görmeye devam edebiliyorsunuz. Özellikle çok büyük boyutlu sabit disklerin popüler olmaya başladığı günümüzde bunların tek parça bir yedek halinde alınması yedeklerin depolanmasını zorlaştırmaktadır ve parçalı yedekler her geçen gün daha popüler olmaktadır.

Tamamen ücretsiz ve çok temiz bir arayüze sahip olan programı yedekleme programları arıyorsanız kesinlikle denemenizi öneriyorum.