AnyCloud

AnyCloud

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 44
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AnyCloud, Inc.

Birden çok bulut hesabınızı tek bir platform üzerinden kolaylıkla yönetebileceksiniz.

AnyCloud ile tüm e-posta, bulut ve sosyal medya hesaplarınızdaki dosyalarınızı tek bir platform üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen AnyCloud, yeni nesil dosya depolama hizmeti olan bulut servislerinin yönetiminde büyük kolaylık sağlıyor. Birden fazla bulut servisinde hesabınız varsa ve bu hesapları ayrı ayrı yönetmekte zorlanıyorsanız, AnyCloud tam size göre diyebilirim. Tüm hesaplarınızla bağlantılı olarak çalışan ve tüm belgelerinizi, fotoğraflarınızı ve diğer belgelerinizi hesaplarınız arasında transfer dahi edebileceğiniz AnyCloud; kişisel depolama, e-posta, sosyal medya, profesyonel depolama, fotoğraf ve geliştirici bulut hesapları kategorilerinde 30’dan fazla platform için destek veriyor.

AnyCloud’da kullanabileceğiniz servisler; Gmail, Facebook, Google Drive, Dropbox, Instagram, Box, OneDrive, Outlook, Google+, Salesforce Files, Sharepoint Online, OneDrive for Business, Barracuda Copy, HubSpot Files, Jive, Sharefile, SugarSync, SMB, Flickr, Shutterfly, Snapfish, Picasa, SmugMug, Azure Storage, AWS S3, Alfresco, CMIS.