Aoao Watermark

Aoao Watermark

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,108
  • DOSYA BOYUTU 8.26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aoaophoto Digital Studio

Aoao Watermark, fotoğraflarınız üzerine hızlı ve kolay bir şekilde filigranlar ekleyebileceğiniz gelişmiş bir programdır.

Aoao Watermark, kullanıcıların bilgisayarlarında yer alan fotoğrafları üzerine kolayca ve hızlı şekilde filigranlar eklemelerine olanak sağlayan gelişmiş bir filigran ekleme programıdır.

Oldukça temiz ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program içerisine filigran eklemek istediğiniz resimleri dosya yöneticisi yardımıyla hızlı bir şekilde atabilirsiniz. Ne yazık ki program sürükle bırak desteğine sahip değildir ama çoklu resim düzenleme işlemini desteklemektedir.

Ayrıca program yardımıyla tüm resimlerin küçük önizleme resimlerini, kaynak klasörünü, tipini, dosya boyutunu ve EXIF bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bunların dışında program yardımıyla basit resim düzenleme işlemlerini de gerçekleştirebilir ve profesyonel şekilde resimlerinize metin/resim filigranları ekleyebilirsiniz.

Resimlere filigran ekleme işlemini oldukça hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştiren program, sistem kaynaklarını orta ile yüksek seviyeler arasında kullanıyor diyebilirim.

Aynı zamanda dönüştürme işlemi sonrasında resim kalitesinde neredeyse fire vermeyen Aoao Watermark, gerçekten sınıfının kaliteli programları arasında yer alıyor ve tüm kullanıcılarımıza Aoao Watermark'ı tavsiye ederim.