AOMEI Backupper

AOMEI Backupper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,346
  • DOSYA BOYUTU 104.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aomei Technology Co., Ltd.

AOMEI Backupper, basit ama oldukça kullanışlı ve etkili bir yedekleme ve geri yükleme aracıdır.

AOMEI Backupper, sadece birkaç tıklamayla dosyalarınızı yedekleyebilmeniz için diskler ve bölümler oluşturabilmek için tasarlanmış kullanışlı bir yedekleme programıdır.

Program sayesinde yedek almak istediğiniz bölümü seçerek, dakikalar içerisinde yedeğini almak istediğiniz bölüme ait verilerin yedek görüntülerini oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda oluşturmuş olduğunuz yedeklere ait görüntü dosyalarını içerisinde yer alan dosyalara istediğiniz zaman göz atabilir ve sisteminizde daha önce yedek almış olduğunuz dosyalarla ilgili bir sıkıntı oluştuğunda geri yükleme yaparak sisteminizi kurtarabilirsiniz.

Sistem çökmelerine karşı verilerinizi kurtarabilmek için önyüklenebilir diskler oluşturarak, sistem ana ekranına gelmeden sisteminizi geri yükleyebilir ve kaldığınız yerden çalışmanıza devam edebilirsiniz. Ayrıca yeni gelen güncellemeler sonrasında program yardımıyla Google Drive, Dropbox, OneDrive, Box, SugarSync, hubiC ve Cloudme gibi çevrimiçi servislerle eş zamanlı olarak senkronizasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve dosyalarınızı bu servisler üzerine yedekleyebilirsiniz.

Sabit diskiniz üzerinde yer alan bölümler üzerindeki verileri yedeklemenize olanak sağlayan etkili bir yedekleme ve geri yükleme programı olana AOMEI Backupper'ı tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.