AOMEI OneKey Recovery

AOMEI OneKey Recovery

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,062
  • DOSYA BOYUTU 25.18 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AOMEI Tech Co., Ltd.

AOMEI OneKey Recovery programını kullanarak bilgisayarınızı ücretsiz olarak sorunsuzca açılan haline geri döndürebilir veya yedekleyebilirsiniz.

AOMEI OneKey Recovery programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sistem açılışı restorasyonu programlarından bir tanesi olarak karşımıza çıktı ve hem işlevsel yapısı hem de kolay kullanımı sayesinde bilgisayarını açmakta zorlanan kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alabilir.

Bilgisayarlarımızı kullanırken zaman zaman işletim sisteminin bulunamadığına ya da sektör bozukluklarına dair çeşitli uyarılar karşımıza çıkabiliyorlar. Kullanıcılar genellikle bu sorunun üstesinden gelmek için yeni baştan Windows kurulumu gerçekleştiriyorlar ancak bu defa da çeşitli veri ve zaman kayıpları ile karşılaşılıyor.

Çeşitli bilgisayar üreticileri, Windows'un anında tamir edilmesi için hazırlanmış çeşitli butonları cihazlarında bulunduruyorlar ve AOMEI OneKey Recovery tam olarak bu üretici butonlarının yaptığını taklit eden programlardan birisi.

Zira kullandığınız zaman bilgisayarınızın çalışan halini size getiren ve yeni baştan Windows kurulumu yapmanıza engel olan program, bu sayede veri kayıplarını önlüyor ve sorunsuzca boot sektörünün tamir edilmesini de sağlıyor. Kullanırken tek yapmanız gereken açılış sırasında F11 butonuna basmak ve ardından yönergeleri takip etmek.

Yedek almak ve daha sonra alınan bu yedekleri geri yüklemek çok kolay bir şekilde gerçekleştiği için programın kullanımı sırasında pek zorlanacağınızı da sanmıyorum. Şimdilik BETA aşamasında olan program, buna rağmen herhangi bir hata vermiyor ya da soruna sebep olmuyor. Eğer bilgisayarınızı kullanan diğer kişilerin Windows'a zarar verebileceğinden korkuyorsanız da başarılı bir şekilde Windows'u kurtarmak için güvenle kullanabilirsiniz.