Apowersoft Free Screen Capture

Apowersoft Free Screen Capture

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 714
  • DOSYA BOYUTU 15.32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apowersoft.com

Apowersoft Free Screen Capture pratik bir ekran görüntüsü alma programıdır

Apowersoft Free Screen Capture kullanıcılara ekranlarındaki görüntüyü bilgisayarlarına resim dosyası olarak kaydetme imkanı veren bir ekran görüntüsü alma programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Apowersoft Free Screen Capture sayesinde saniyeler içerisinde ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Bilgisayarımızı kullanırken bazı durumlarda aldığımız hata mesajlarını kaydetmemiz gerekebiliyor veya sunumlarımızda kullanmak üzere ekrandaki görüntüyü resim olarak kaydetmemiz gerekebiliyor. Ekran görüntüsü alma bazı durumları belgelemek için de tercih edebileceğimiz bir yöntem. İşte bütün bu işleri Apowersoft Free Screen Capture ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

Apowersoft Free Screen Capture içerisinde bir resim düzenleme aracı da bulunduruyor. Bu sayede program aracılığıyla yakaladığınız görüntüleri farklı bir program açmadan düzenleyebiliyorsunuz. Apowersoft Free Screen Capture ile yakaladığınız ekran resimlerinize oklar, geometrik şekiller, metinler gibi eklentiler yapabiliyorsunuz. Apowersoft Free Screen Capture arka arkaya birden fazla ekran görüntüsü almanıza olanak veriyor.

Apowersoft Free Screen Capture yakaladığınız ekran görüntülerini paylaşmanız için size ücretsiz bir bulut alanı sunuyor. Ayrıca program üzerinden yakaladığınız ekran görüntülerini sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla paylaşabilirsiniz.