AppDetox

AppDetox

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 77
  • DOSYA BOYUTU 1.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AppDocs

AppDetox, Android cihazlarınızdaki uygulamaları hiç kullanmamanız ya da limitli bir süre kullanmanızı sağlayarak kendinize daha çok vakit ayırmanız için geliştirilen yararlı bir uygulama.

AppDetox, son derece basit ve kolay kullanıma sahip olan bir dijital detox uygulaması. Peki nedir bu dijital detox diye merak ediyorsanız, uygulamalardan arınıp kendiniz için daha fazla vakit ayırma diyebilirim. Akıllı telefonunuz ya da tabletinizle çok fazla vakit geçirdiğinizi düşünüyor ve bundan kurtulmak istiyorsanız App Detox tam olarak bunu sağlıyor diyebilirim.

İstediğiniz tüm uygulamalar için farklı şartlar belirleyerek hem bir daha hiç kullanmama hem de sınırlı süreli kullanım sağlayabiliyorsunuz. Örneğin çok popüler olan Facebook Mobil uygulamasını hemen hemen herkes gün içerisinde minimum birkaç kez kontrol eder. Bunu yapmak istemiyorsanız App Detox içerisinde Facebook uygulaması için belirli günlerde kullanmak istiyorum diyerek günleri seçebilir, tam tersi olarak seçtiğiniz günlerde kullanmayabilirsiniz, günlük uygulamayı açma sınırı koyabilirsiniz ya da kendinize uygulamanın kullanımı için maksimum bir süre limiti koyarsınız. Tüm bunları ben yapıyorsam uygulama ne yapıyor diye düşünmeyin. Çünkü uygulama belirlemiş olduğunuz şartlar altında size kısıtlamaları koyuyor ve limite geldiğinizde örneğimizdeki gibi Facebook'u açmanızı engelliyor. Kendi telefonunuzda uygulamaya giremiyorsunuz.

Pek çok kişinin kullanarak memnun olduğu App Detox ile hem kendinizi hem de uygulamaları sınırlayarak kendinize ve çevrenizdeki kişilere daha fazla vakit ayırabilirsiniz.