Aptana Studio

Aptana Studio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,316
  • DOSYA BOYUTU 146.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aptana

HTML, DOM, JavaScript ve CSS için entegre dil desteğine sahip Aptana Studio, sahip olduğu özellikler ile web geliştirme konusunda uzman bir çözüm aracı.

Aptana Studio yazılımı HTML, DOM, JavaScript ve CSS için sahip olduğu entegre dil desteği ile birlikte lider IDE programlarının başında gelen ücretsiz ve gelişmiş bir metin editörüdür.

Kişiselleştirilebilir yapısı ile PHP, Jaxer, Ruby on Rails, Python, Adobe AIR, Apple iPhone ve Nokia S60 geliştirmeleri için de ek olarak plugin desteği sunan program, yazılım geliştirme ve yapım aşamalarında programcılar için güçlü bir araç durumunda. Açık kaynak olarak gelişimine devam eden Aptana Studio dilerseniz hazır bir Eclipse içerisine plugin olarak kurulabiliyor.

Açık kaynak olarak geliştirilmeye devam eden Aptana Studio yazılımı sahip olduğu Ajax desteği, JavaScript kod tamamlaması ve hata ayıklayıcısı ile dikkat çekerken bilinen tüm Ajax kütüphanelerine destek sunuyor. Ayrıca program HTML/CSS/JavaScript için de kod tamamlayıcı bulunduruyor.

İçerisindeki bölümler ve sahip olduğu geniş özelliklerin yanında gelişmiş ve işlevsel birçok seçenek sunan Aptana Studio yazılımı programcılar için alternatif ve sağlam bir çözüm aracı olarak kullanılmaya hazır.