Aşk Ritmi

Aşk Ritmi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,581
  • DOSYA BOYUTU 1.05 GB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mayn Games

Aşk Ritmi her yaştan oyuncu kitlesine hitap eden, çevrimiçi olarak oynanan, eğlenceli bir dans oyunudur.

Crazy Diamond tarafından geliştirilen ve Mayn Games tarafından yayın hakları satın alınan Aşk Ritmi Online her yaştan oyuncuya hitap eden eğlenceli bir dans oyunu.  Anime tarzı grafikleri, moda kıyafetleri ve sürekli güncellenen müzikleriyle karşımıza geliyor. Ayrıca Türkçe dil desteği ve Türkçe müziklere yer verilen Aşk Ritmi, oyunseverlerin gönlünü çalmayı başarıyor. 
Dans alanları, alışveriş merkezleri, eğlence alanları ile büyük bir oyun sahasını barındıran oyun da ayrıca  profil oluşturma özelliği, sohbet, yarışmalar, görevler, seviye ve yetenek geliştirme sistemi gibi özelliklerle donatılmış.
Oyunun dikkat çeken özelliği ise Türk halkının mimikleri ve hareketleri incelenerek oyundaki karakterlere yansıtılması. Bu özelliği ile yerelleştirmiş ilk online oyun ünvanını taşıyor.
Aşk Ritmi oyununda tek başınıza veya grup halinde dans edebilirsiniz. Müziğe göre değişebilen dans fügürlerini  yönlendirmeler ile doğru şekilde yaparak tecrübe ve puan kazanıp, rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.
Başlangıçta 3 saç modeli, 3 ayakkabı, 3 alt giyim modeli ve 3 üst giyim modeli karşımıza geliyor. Fakat ilerleyen zamanlarda kazandığımız puanlarla mağazadan istediğimiz ürünleri satın alabiliyoruz.
Karakter seçme ve düzenleme işlemini bitirdikten sonra oyun bizi "Eğitim Görevi" bölümüne gönderiyor. Bu bölümün amacı oyunu bizlere öğretmek. Eğer istersek bu bölümü es geçebiliyoruz ama eğer görevi yaparsak ödüller veriliyor.
Dans etmeyi öğrendik ve artık oyuna başlama zamanı geldi. Lobide bulunan kanallarda oyuncular tarafından kurulan odalarının birine girip dans etmeye başlayabilir. Ayrıca oyunda arkadaşlarımız ile rahatça dans etmek için özel odalarda mevcut.
 
Oyundaki en güzel özelliklerden biri ise grubumuzu kurabilmemiz. Grubumuza istediğimiz üyeleri alıp, grup halinde yarışmalara katılabiliriz.