Asphalt Overdrive

Asphalt Overdrive

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21,844
  • DOSYA BOYUTU 105.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Asphalt Overdrive oyunculara bolca adrenalin sunan bir yarış oyunudur

Asphalt Overdrive eğer yarış oyunu oynamayı seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir araba yarışı oyunudur.

Windows 8 işletim sistemini kullanan masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınıza veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Asphalt Overdrive mobil oyunlardaki başarısıyla tanınan Gameloft'un elinden çıkmış bir başka başarılı yapımdır. Gameloft Asphalt serisinin bir önceki oyunu olan Asphalt 8 ile mobil oyunların sınırlarını zorlamış, oyunun grafikleri ve oynanışı ile oyuncuların takdirini kazanmıştı. İlk olarak mobil platformlar için yayınladığı bu oyunu sonradan Windows 8 için de yayınlayan Gameloft, Asphalt 8 ile Windows 8'de de en gelişmiş yarış tecrübesini oyunculara sunmuştu. Gameloft, Asphalt Overdrive ile bu tecrübeyi bir adım öteye taşımaya ve oyunculara Asphalt serisi içerisinde yeni bir tecrübe sunmaya özen göstermiş.

Asphalt Overdrive klasik yarış oyunlarını sonsuz koşu oyunu yapısıyla buluşturan bir oyun. Oyunda daha önceki Asphalt oyunlarından farklı olarak rakiplerimizle yarışmak yerine trafikte yol almaya, polisi atlatmaya ve en yüksek puanı yakalamaya çalışıyoruz. Oyunda bolca aksiyon da yer alıyor. Rampalardan uçmak, devasa panoların içerisinden geçmek ve onları parçalamak yapabileceğimiz çılgın hareketlerden bazıları.

Asphalt Overdrive'da oyun içerisinde oyunculara farklı görevler sunuluyor ve oynanış zenginleştiriliyor. Lisanslı gerçek hız canavarlarını kullanabileceğiniz oyun grafik olarak oldukça yüksek kaliteye sahip. Kusursuz bir fizik motoruyla desteklenen bu yapı oyunculara en üst düzey oyun tecrübesini yaşatmak için yeterli olmakta.

Asphalt Overdrive eğer Asphalt oyunları arasında farklı ve eğlenceli bir tecrübe yaşamak isterseniz kaçırmamanız gereken bir oyun.