Assassin’s Creed: Revelations Türkçe Yama

Assassin’s Creed: Revelations Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19,559
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Assassin's Creed: Revelations için hazırlanan Türkçe dil yaması ile oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz.

Assassin's Creed: Revelations serinin önceki oyunlarının belli bir noktaya getirdiği hikayeyi kaldığı yerden devam ettiriyor ve böylece Ezio ile Altair'in hikayesine aynı heyecanla devam edebiliyoruz. Aynı köklere sahip suikastçileri yönetirken tabii ki düşmanlarımız da boş durmuyorlar ve bu nedenle amansız bir katliam devam ediyor.

Serinin bu oyunu İstanbul'da geçtiği için ayrı bir öneme sahip ancak oyundaki İngilizce diyalogların tüm oyuncular tarafından anlaşılmaması nedeniyle bazı sorunlar ortaya çıkabiliyor. Özellikle hikaye odaklı bir oyun olduğu için bu durum daha da önemli hale geliyor. Eğer Assassin's Creed: Revelations'ı Türkçe oynamak isterseniz tek yapmanız gereken OyunÇeviri'nin hazırladığı Türkçe dil yamasını indirmek ve uygulamak.

OyunÇeviri ile işbirliğimiz neticesinde Tamindir sunucularından yamayı kolayca indirebilir ve uygulayabilirsiniz. Oyunun Türkçe yaması hazır bir kurulumla birlikte geldiği için kullanırken tek yapmanız gereken kurulum dosyasını çalıştırmak ve yönergeleri takip etmek. Ancak korsan olarak oynayan oyuncular yamada sorun yaşayabilirler. Bu nedenle oyunun orijinali üzerinde yama işlemini uygulamanızı öneriyoruz.

Not: Yamanın kurulum dosyası zararlı yazılım olarak algınlandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif olarak aynı kategoride yer alan diğer yamalara göz atabilirsiniz.