Atari Fit

Atari Fit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 112
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Atari

Atari Fit mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fitness uygulamasıdır

Atari Fit zengin özelliklere sahip olan ve egzersiz yapma işini oldukça eğlenceli bir hale dönüştüren bir mobil fitness uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Atari Fit uygulamasında bir yandan farklı egzersiz çeşitlerini yapabiliyor diğer yandan eğlenceli ödüllerin kilidini açabiliyorsunuz. Eğer kilo vermek, zayıflamak veya formunuzu korumak istiyorsanız önünüzdeki en büyük engel motivasyondur. Atari Fit uygulaması motivasyonunuzu korumanız için size eğlenceli çözümler sunuyor ve egzersizlerinize devam etmeniz için geçerli bir sebep veriyor.

Atari Fit içerisinde 100'ün üzerinde egzersiz yer alıyor. Bu setrifikalı egzersizlere ek egzersizleri yaktığınız kalorilerle veya uygulama içi satın alım yöntemleriyle açabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde fitness seviyenizi yükselttikçe puan kazanabilmeniz mümkün. Günlük egzersiz ipuçlarına uyduğunuzda, egzersiz programlarını tamamladığınızda altın kazanbiliyor ve bu altını Pong, Super Breakout ve Centipede gibi klasik Atari oyunlarının kilidini açmada kullanabiliyorsunuz.

Giyilebilir sağlık ve fitness cihazlarıyla uyumlu olan Atari Fit sosyal bir yapıya da sahip. Atari Fit üzerinde elde ettiğiniz puabnları arkadaşlarınızın puanlarıyla karşılaştırabiliyor ve rekabet ortamı oluşturabiliyorsunuz.