AtlasGlobal HD

AtlasGlobal HD

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 71
  • DOSYA BOYUTU 2.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tmob

AtlasGlobal HD, seyahatinize ilişkin tüm işlemleri Android tabletiniz üzerinden yapma kolaylığı sunuyor.

AtlasJet’in yenilenen adıyla AtlasGlobal’ın Android tablet kullanıcıları için hazırladığı resmi uygulaması AtlasGlobal HD ile dilediğiniz an dilediğiniz yerden yurt içi ve yurt dışı uçuşlarınız için bilet satın alabiliyor, gideceğiniz şehrin hava durumunu öğrenebiliyor, check-in işlemini yapabiliyorsunuz. Ayrıca Jetmil kart sahibi iseniz size özel sunulan avantajlardan faydalanmanız da mümkün.

Android tabletler için özel olarak tasarlanmış arayüz ile gelen AtlasGlobal HD, tüm Android tabletlerde sorunsuz çalışabiliyor ve ücretsiz olarak indiriliyor. Kullanıcı ve kredi kartı bilgilerinizi kaydederek bilet satın alma, iptal etme, koltuk yeri ayırtma, check-in yapma kısacası seyahatinize ilişkin işlemleri güvenli yoldan ve zahmetsizce yapabiliyorsunuz. Bilgilerinizi kaydettiğinizden sonraki bilet satın alım işlemleriniz için uzun ve yorucu bir işlem olan kart bilgilerini girme ile uğraşmıyorsunuz.

AtlasGlobal HD uygulamasının sunduğu kolaylıklar bunlarla sınırlı değil. Jetmil kart sahibi olarak kartınızda kalan puanları görebiliyor, puanlarınızı kullanarak ödül bilet satın alabiliyorsunuz. Jetmil kartınız yoksa kart çeşitlerini ve sunduğu kolaylıkları inceleyebiliyor, kart tabletinde bulunabiliyorsunuz.