Audio CD Burner Studio

Audio CD Burner Studio

kullanıcı
 • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
 • TOPLAM İNDİRME 149,455
 • DOSYA BOYUTU 2.7 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici ManiacTools

Audio CD Burner Studio, MP3, WMA, WAV dosyalarından ses CD'si oluşturmanıza yardımcı olur. Ses CD'si yazma işlemi kolaydır.

Audio CD Burner Studio, ses CD'si yazdırma ya da ses CD'si oluşturma programı arayanlara tavsiyemizdir. MP3 CD yazma programı, yazdırdığınız ses CD'sini anında denemeniz için yerleşik medya oynatıcı da içermektedir. Yüklemesi, kurulumu, kullanımıyla basit bir ses CD'si yazma programı istiyorsanız, Audio CD Burner'ı denemelisiniz.

Ses CD'si Yazma Programı İndir

Bu program sayesinde tek tıklama ile bir ses CD'si oluşturmanız mümkündür. Windows Explorer'da bulunan müzik dosyalarınızı programa taşımanız ya da bunları manuel olarak ekeyerek "Yaz" butonuna basmanız yeterli olacaktır. Ses CD'si yazma programı, MP3 ve WMA etiketlerinden bilgileri çıkaracak,  otomatik olarak dosyaları işleyecektir. 

Yazılımın bu basitliğinin arkasında, yüksek bir kalite ile tüm gerekli özellikleri sunan tam özellikli profesyonel bir CD yazma mühendisi bulunmaktadır. Ayrıca tüm yazma yöntemlerini desteklemektedir ve CD/DVD yazma cihazınızı tam olarak kullanır. Programın diğer bir özelliği de CD-Text için otomatik olarak destek sağlıyor olmasıdır. 

Ücretsiz ses CD'si oluşturma programı Audio CD Burner Studio'nun diğer özellikleri:

 • MP3, WMA, WAV dosyalarını ses CD'sine yazabilme
 • Tam CD-R ve CD-RW desteği
 • CD-RW silebilme
 • CD-Text ile ses CD'si yazabilme
 • Taşı-bırak özelliğini destekleme

Ses CD'si Yazdırma Adımları

Ses CD'si nasıl yapılır? Audio CD Burner Studio programı ile ses CD'si yazdırma işlemi oldukça basit. Ücretsiz ses CD’si yazma programı Audio CD Burner Studio’nun sürükle-bırak özelliğini kullanarak tek tıkla ses CD’si oluşturabilirsiniz.

 1. Audio CD Burner Studio’yu başlatın. Araç çubuğundaki “Add” butonuna tıklayın.
 2. Yazmak için bir MP3, WMA veya WAV dosyası ekleyin.
 3. “Open” iletişim kutusu açılacaktır.
 4. Ses dosyalarını seçin.
 5. Müziğinizi kaydettiğiniz klasöre göz atın, yazdırılacak dosyaları seçin. Klavyenizden Ctrl + A tuşlarına basarak klasördeki tüm dosyaları seçebilirsiniz. Ctrl tuşuna basarak ve dosyaya tıklayarak dosyaları seçili/seçilmemiş olarak değiştirebilirsiniz.
 6. Dosyaları seçtikten sonra “Open” butonuna tıklayın. Dosyalar yazma listesine eklenecektir.
 7. Listenin altında bir zaman cetveli görebilirsiniz. Tipik bir CD-R diski (700 MB CD’ler) 80 dakikaya kadar müzik içerebilir. Müzik dosyalarının ne kadar yer kapladığını kontrol etmenizde fayda var.
 8. Boş CD’yi yerleştirin ve araç çubuğundaki “Burn” butonuna tıklayın.
 9. Audio CD Burner Studio, ses dosyalarınızı işlemeye başlar ve ardından yazma işlemine başlar. Birkaç dakika sürer.
 10. Tek tek şarkılara bakmak gerekirse parçaların sırasını değiştirmek, CD-metin bilgilerini düzenlemek, yazma yöntemini, hızı ve diğer ayarları yapmak için yerleşik oynatıcıyı kullanın. Kısayol tuşlarıyla zaman kazanabilirsiniz.