Avea NBA

Avea NBA

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 153
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avea Iletisim Hizmetleri A.S.

Avea NBA, ilk ve tek Türkçe NBA uygulamasıdır.

Avea NBA, akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş ilk ve tek Türkçe NBA uygulamasıdır. Kimi zaman havada adeta süzülen profesyonel basketbolcuların nefes kesen maçlarını bu uygulama ile takip edebilir, NBA takımlarının güncel kadrolarına ulaşabilir, desteklediğiniz takımın puan durumunu öğrenebilir, güncel haberlere ulaşabilirsiniz.
Zengin içeriği kadar yenilikçi tasarım ile de dikkat çeken Avea NBA uygulaması, NBA’i yakından takip etmek için eşsiz bir uygulama. Maç sonuçları, maç takvimi, haberler, videolar, galeri, istatistikler kısacası NBA’e dair herşey bu uygulamada.

Avea NBA uygulaması toplam 4 sekmeden oluşuyor. Maçlar bölümünde o hafta ve geçmiş tüm maçların sonuçları, oynanacak maçlar ve dikkat çeken haberler gösteriliyor. NBA takımlarını Genel, Konferans (Batı ve Doğu Konferansı) Grup (Merkez, Pasifik, Atlantik, Güney DoğuPuanlar bölümü Batı, Kuzey Batı) olarak 3 farklı şekilde görüntüleme sunan Puanlar bölümü takımların durumunu listeliyor. Videolar bölümüo hafta oynanan maçın özetini, en iyi 10 hareketini ve en iyi hareketlerini izleme imkanı tanıyor. Haberler bölümünde de günlük girilen haberler yer alıyor. Bunların haricinde NBA takımlarının güncel kadrolarına, istatistiklere ve Twitter’da konuşulanlara erişebiliyorsunuz.

Hem Türkçe olması hem de içeriğinin zengin tutulması yönünden NBA takipçilerinin kesinlikle indirmesi gereken bir mobil uygulama.