AVGO Free Facebook Video Downloader

AVGO Free Facebook Video Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25,336
  • DOSYA BOYUTU 14.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avgo Inc

AVGO Free Facebook Video Downloader ile favori Facebook videolarınızı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

AVGO Free Facebook Video Downloader Facebook üzerinde seyrettiğiniz videoları bilgisayarınıza kaydetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir video indirme programıdır.

Oldukça kolay kullanıma sahip program birkaç tıklama sayesinde Facebook video indirme işlemini yapabilmektedir. Tek yapmanız gereken tarayıcınızdan Facebook videolarının adreslerini kopyalamak ve programın ana penceresi üzerindeki "Paste Url" tuşuna tıklamaktır. Bu işlem sonucunda video indirme işlemi başlamaktadır.
Program indireceğiniz videonun kalitesini belirlemenize olanak tanır. Farklı çözünürlük seçeneklerinden birini belirleyebilir, ihtiyacınıza göre video boyutunu ayarlayabilirsiniz.
Programın en kullanışlı özelliklerinden biri video dönüştürme seçenekleri sunmasıdır. İndireceğiniz Facebook videolarını hangi formatta bilgisayarınıza kaydedeceğinizi belirleyebilirsiniz ve mobil cihazlarınızla ya da diğer medya oynatıcılarınızla uyumlu hale getirebilirsiniz.
AVGO Free Facebook Video Downloader genel olarak kolay ve pratik bir kullanım sunan ve ihtiyacı karşılayan ücretsiz bir video indirme uygulamasıdır