AVGo Free Video Downloader

AVGo Free Video Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,587
  • DOSYA BOYUTU 14.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avgo Inc

AVGo Free Video Downloader ile YouTube videoları indirebilir ve farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

AVGo Free Video Downloader YouTube üzerinden seyrettiğiniz videoları bilgisayarınıza kaydetmek için için kullanabileceğiniz kullanışlı bir YouTube video indirme programıdır.

Program YouTube video indirme özelliğinin yanısıra YouTube MP3 dönüştürme özelliği sayesinde YouTube videolarını ses dosyası olarak kaydedebilmektedir. Böylece bir YouTube mp3 indirme programı olarak da çalışabilen AVGo Free Video Downloader oldukça başarılı bir yazılım haline gelmektedir.

Program indireceğiniz videoları farklı formatlarda kaydedebilmenize imkan tanır. Benzer şekilde indirilecek videoyu farklı kalite ayarlarında kaydetmek de mümkündür. Bu da programa YouTube video dönüştürme özelliğini kazandırmaktadır.

Program 2 aşamalı indirme süreci ile oldukça pratik bir şekilde kullanılmaktadır. Tarayıcınız üzerinden seyrettiğiniz videonun bağlantısını adres çubuğundan kopyalamanız ve programın ana penceresindeki "Paste URL" tuşuna tıklamanız yeterlidir. Bütün bu özellileri birlikt sunan program ücretsiz bir yazılımdır.