Avira Free Mac Security

Avira Free Mac Security

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,442
  • DOSYA BOYUTU 91.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avira GmbH

Avira tecrübesini Mac bilgisayarlara yansıtarak yeni ücretsiz güvenlik yazılımı Avira Free Mac Security'i yayınladı. Programla zararlı yazılımlardan gerçek zamanlı olarak korunabilirsiniz.

Avira, Mac bilgisayarlar için geliştirdiği yeni koruma programını beta olarak yayınladı. Windows bilgisayarlardaki tecrübesini Mac'e yansıtmayı hedefleyen Avira, arayüz tasarımlarını bu tecrübeye dayandırarak hazırladı. Yani Avira Free Mac Security kullanışlı ve işlevsel bir arayüz sunuyor

Otomatik ayarlarla rahatlıkla kullanılabilen program isteyen kullanıcılar için ayarlarını özelleştirebiliyor. Avira Free Mac Security sistemi gerçek zamanlı olarak izler ve tehlikelere karşı sistemi korur. Potansiyel olarak zararlı görülen tüm uygulamalar sistemi etkilemeden durdurulur. Virüs, casus yazılım (spyware), reklam yazılımları (adware), kimlik hırsızları (phishing) programla engellenebilir.

Avira Free Mac Security farklı tarama seviyelerine uygun olarak farklı hızda işlemler gerçekleştirir. Mac bilgisayarların yaygınlaşmasıyla bu sistemler için geliştirilen zararlı yazılım sayısı ve çeşitliliği de günden güne artıyor. Kısacası sisteminiz Mac dahi olsa iyi bir güvenlik programı kurmanız da yarar var. Bunu yaparken tecrübeli bir üreticinin yazılımını tercih edeceksiniz Avira Free Mac Security sizin için doğru tercih olabilir.

ARTILAR

Hızlı tarama seçeneği

Gerçek zamanlı tarama ve koruma

Zararlı olma ihtimali olan uygulama ve ayarları düzeltme

EKSİLER

Henüz beta sürümde