Bitdefender Adware Removal Tool

Bitdefender Adware Removal Tool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,828
  • DOSYA BOYUTU 44.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BitDefender

Bitdefender Adware Removal Tool, Windows PC'nize yerleşen reklam yazılımlarını kaldırmak için kullanabileceğiniz bir güvenlik aracı.

Bitdefender Adware Removal Tool, Windows PC’nize bulaşan reklam yazılımlarını, istenmeyen araç çubuklarını ve tarayıcı eklentilerini, kötü niyetli yazılımları tespit edip kaldıran bir güvenlik aracı ve ücretsiz indirip kullanabiliyorsunuz. Reklam yazılımları kısa bir taramanın ardından tespit ederek ortadan kaldıran bu araç kurulum gerektirmiyor.

Bilgisayarınızda reklamlar görüntülemek, Google’da arama yaparken reklam web sitelerine yönlendirmek, verileri toplamak gibi marifetleri olan ve sistemde sessiz sedasız çalışan reklam yazılımları (Adware) ile başınız dertte ise Bitdefender Adware Removal Tool’u kullanmanızı öneririm. İndirip anında kullanabileceğiniz ufak boyutlu sayılabilecek bu araç, sisteminizi otomatik olarak tarayarak herhangi bir zararlı yazılım bulduğunda sizi haberdar etmekle kalmıyor; zararlıyı sisteminizden tamamen kaldırıyor. Üstelik bunun için bilgisayarınızı yeniden başlatmaktan başka bir şey yapmanız gerekmiyor.

Windows XP’den Windows 10’a tüm Windows işletim sistemlerinde çalışabilecek şekilde tasarlanmış bir güvenlik aracı olan Bitdefender Adware Removal Tool ile sadece 3 adımda hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan reklam yazılımlarını silebiliyorsunuz. Bu noktada aracın beğendiğim bir yönünden bahsetmek istiyorum. Tarama sonucu reklam yazılımı içeren uygulamalar otomatik olarak kaldırılmıyor. Bunun yerine riskli uygulamalar bir liste şeklinde karşınıza çıkıyor ve dilediğinizi kaldırabiliyorsunuz. Bu sayede sıklıkla kullandığınız ancak reklam yazılımı olarak görünen uygulamalarınız sistemden silinmemiş oluyor.

İsteğiniz dışında bilgisayarınıza yerleşen reklam yazılımlarını bir çırpıda kaldırabileceğiniz bir araç arıyorsanız ödüllü Bitdefender teknolojisini kullanan Bitdefender Adware Removal Tool’u Windows PC’nize indirmenizi öneririm.