b00tl3g kr3w

b00tl3g kr3w

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 529
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici marbenx

b00tl3g kr3w ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

b00tl3g kr3w oldukça ilginç ve keyifli oynanışa sahip olan bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan b00tl3g kr3w'de korsan oyun indirme ve paylaşma üzerine kurulu bir senaryo bulunmakta. İşin ilginç yönü ise bu işi 90'lı yıllarda, yani internetin evlerimize ilk girdiği dönemlerde yapıyor oluşumuz.

Hatırlanacağı üzere 90'lı yıllarda 56K modemleri kullanarak telefon hattımız üzerinden internete bağlanırdık. Uzun ve garip sesler içeren bir süreçten sonra santrale bağlanır, kilobytelar ile sınırlı indirme hızıyla sayfaları açardık. Birkaç megabyte boyutundaki dosyaları bile indirmek uzun zaman alırdı, internet kullanırken telefon da meşgul olurdu. İşte b00tl3g kr3w'de bütün bu nostaljik anıları tekrar yaşayabiliyoruz.

b00tl3g kr3w'de korsan oyun indirirken bu oyunları paylaşmak için de çabalıyoruz. Korsan oıyun dünyasını ayakta tutmak bizim elimizde, bu iş için bilgisayarımız üzerinden internete bağlandıktan sonra, saatler, günler, hatta haftalar sürecek dosya gönderme işlemleri gerçekleştirmemiz gerekiyor. Bağlantınızın kopması demek, bütün emeklerinizin boşa gitmesi anlamına geliyor.