Babarian Wars:Hero Idle Merger

Babarian Wars:Hero Idle Merger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1
  • DOSYA BOYUTU 91 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PiG corp.

Gerçek zamanlı savaşlara katılacağız.

Merge Racer, Merge Musician gibi oyunların geliştiricisi ve yayıncısı olan Pig Corp şu sıralar en yeni oyunlarından bir tanesi olan Babarian Wars:Hero Idle Merger ile oyuncuların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Mobil sümülasyon oyunu olarak geçitğimiz haftalarda lansmana çıkan Babarian Wars:Hero Idle Merger günümüzde Android ve iOS olmak üzere birbirinden farklı platformlarda oynanmaya devam ediyor. 30 çeşit kahramanın yer aldığı yapım içerisinde karakterlerimizi seçecek, onları daha güçlü hale getirecek, güçlendikçe daha yüksek seviyeli oyuncular ile mücadele edeceğiz.

Başarılı grafik açılarına sahip olan oyun da ordumuz için daha fazla kahraman yaratabilecek, kombinasyonlar yapabilecek ve savaşlar sonrasında çeşitli eşyaların sahibi olabileceğiz. Gerçek zamanlı olarak dünyanın farklı noktalarındaki oyuncular ile mücadele edeceğimiz yapım da çevrimdışı olarak da ordumuz düşmanlar ile savaşmaya devam edecek.

Google Play üzerinde 4.1 gibi bir skor puanına sahip olan yapoım 10 binden fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor.