Back to the Future: Double Visions Türkçe Yama

Back to the Future: Double Visions Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 271
  • DOSYA BOYUTU 3.53 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

OyunÇeviri ekibi tarafından hazırlanan Back to the Future: Double Visions Türkçe yaması sayesinde oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Back to the Future: Double Visions, Geleceğe Dönüş filminin oyun serisi olarak karşımıza çıkmıştı ve kısa sürede oldukça iyi satış adetleri yakalamıştı. Zira seride direkt olarak filmlerde gerçekleşen maceralara atılabiliyor, böylece karakterlerin yaşadıkları heyecanı birebir yaşayabiliyorsunuz. Double Visions ise oyunun 4. bölümü olarak yayınlandı ve önceki oyunlardaki hikayeye devam edebilmenizi sağlıyor.

Oyunun grafikleri ve sesleri mümkün olduğunca orijinal film serisine uygun şekilde hazırlanmış. Bu sayede kendinizi adeta bir film izliyor gibi hissedebiliyor, fakat gidişata etki edebiliyorsunuz. Ancak oyunun Türkçe desteğine sahip olmaması, bilhassa adventure oyunlarının zorluklarını da hesaba katınca, ülkemiz oyuncularını bir hayli zorlamıştı.

OyunÇeviri ekibi ise bu sorunun üstesinden gelebilmek için özverili emekleri sayesinde Back to the Future: Double Visions Türkçe yamasını hazırladı. Yama sayesinde oyundaki tüm menülerden tutun da diyalog altyazılarına kadar diğer içerikleri Türkçe dilinde görmek ve oyunu bu şekilde devam ettirmek mümkün hale geliyor. Hikaye tabanlı bir oyun olduğu için ana dilinizde oynamanın çok daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunacağından hiç şüphemiz yok.