Back to the Future: Get Tannen! Türkçe Yama

Back to the Future: Get Tannen! Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 312
  • DOSYA BOYUTU 3.47 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Back to the Future: Get Tannen! Türkçe yaması sayesinde oyunu tamamen kendi dilinizde oynayabilirsiniz.

Back to the Future oyun serisinin ikinci bölümü olarak karşımıza çıkan Back to the Future: Get Tannen!, hem kaliteli görselleri hem de ses öğeleri sayesinde Geleceğe Dönüş film serisinin atmosferini bu oyunda da korumayı başarıyor. Oyunda filmlerde yaşanan olayları bir adventure oyunu şeklinde yaşamak mümkün hale geliyor ve böylece yıllar önce seyrettiğimiz filmin heyecanını yeniden hissedebiliyoruz.

Oyunun oynanışı da oldukça iyi şekilde düzenlenmiş. Zaten Telltalegames gibi deneyimli bir oyun yapımcısı tarafından yapıldığı için keyifle oynayacağınıza inanıyorum. Fakat oyunun İngilizce olması bol sayıda olan diyaloglardan zorlanmanıza neden olabilir.

OyunÇeviri ekibinin hazırladığı Back to the Future: Get Tannen! Türkçe yaması ise tüm bu sorunlara çare olabilecek şekilde hazırlanmış. Zira yama hem oyundaki menüleri hem de diyalogları Türkçe haline getiriyor ve kendinizi atmosfere kaptırmak çok daha kolay hale geliyor.

Dosyayı indirdikten sonra direkt olarak çalıştırmanız kurulumu gerçekleştirmek için yeterli olacaktır. Daha sonra oyunu açtığınızda direkt olarak Türkçe oynamaya başlayabilirsiniz.