Back to the Future: It's About Time Türkçe Yama

Back to the Future: It's About Time Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 350
  • DOSYA BOYUTU 3.14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Back to the Future: It's About Time Türkçe yamasını indirerek oyununuzu tamamen Türkçe haline getirebilirsiniz.

Back to the Future, yani bizim bildiğimiz adıyla Geleceğe Dönüş serisi bir zamanların en başarılı bilimkurgu serileri arasında yer alıyor ve böylece oyunu da başarılı adventure oyunları arasına girebiliyor. Zaten oyunun üreticisi Telltalegames başarılı adventure oyunlarıyla biliniyor ve bu nedenle Geleceğe Dönüş için de oldukça yaratıcı çalışmalar yapmış durumda.

Back to the Future: It's About Time'ı oynarken kendinizi filmde gibi hissediyor, dolayısıyla Martin ve Doktor Emmet Brown'ıun macerasına dahil olabiliyorsunuz. Filmde yaşananları birebir yaşama imkanınız olduğu için filmi sevenler oyunu da kesinlikle beğeneceklerdir.

Oyunun grafikleri ve sesleri oldukça başarılı bir şekilde kotarılmış ve gözünüze batacak herhangi bir nokta mevcut değil. Fakat oyunun orijinalinde tüm altyazı ile menüler İngilizce olduğu için yabancı dili iyi olmayan takipçilerimiz oynarken sorun yaşayabilirler.

Oyunun tüm noktalarını başarıyla anlayabilmek için OyunÇeviri ekibinin hazırladığı bu Back to the Future: It's About Time Türkçe yama dosyasını indirebilir, böylece aldığınız keyfi kat be kat arttırabilirsiniz. İndirdiğiniz dosyanın içerisindeki kurulumu çalıştırmanız yamayı sorunsuzca kurmak için yeterli olacaktır.