Backbreaker 2: Vengeance

Backbreaker 2: Vengeance

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NaturalMotionGames Ltd

Backbreaker 2: Vengeance, yeşil sahalarda koşup rakiplerinizi devirmeye yada geçmeye çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir Amerikan futbolu oyunu.

Backbreaker 2: Vengeance, birbirinden farklı oyun modları ile ister top taşıyıcıyı durdurmaya çalışacağınız isterseniz de sayı almak için sahanın sonunda yer alan çizgiyi geçmeye çalışacağınız çok eğlenceli bir Amerikan futbolu oyunu.

Backbreaker Football olarak çıkan ilk uygulamasına göre çok daha fazla geliştirilmiş olan bu ikinci versiyon da, özellikle fizik animasyonları ve grafikler oldukça başarılı. Yeni eklenen inktikam yani ''Vengeance'' modunda top taşıyıcısını yıkarak durdurmaya çalışabilirsiniz.

Eğlence ve heyecanın yanında stres atmanızı da sağlayan oyunda ilk oyunda bulunmayan yeni stadyumlarda bulunuyor. Oldukça sevilen ilk oyundan sonra daha gerçekçi grafiklere ve oynanışa sahip olan Backbreaker 2: Vengeance oyununu seveceğinizi düşünüyorum. Fakat bu oyunda, tıpkı ilk oyun gibi yine ücretli olarak satılır. 6.70 TL ödeyerek alabileceğiniz oyun ile Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.