Backdrops

Backdrops

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • DOSYA BOYUTU 3.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Backdrops

Backdrops başarılı bir mobil duvar kağıdı uygulamasıdır

Backdrops eğer mobil cihazınızın ana ekranının görüntüsünden sıkıldıysanız ve ona yeni bir görünüm kazandırmak istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz başarılı bir Android duvar kağıdı uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Backdrops günlük olarak güncellenmekte ve kullanıcılara uygulamayı her açtıklarında yeni bir duvar kağıdı sunabilmekte. Backdrops uygulaması, Backdrops geliştirici ekibi tarafından geliştirilen yüksek kaliteli duvar kağıtlarını kullanıcılara sunmanın yanısıra kullanıcılar tarafından hazırlanmış güzel duvar kağıdı çalışmalarına da yer veriyor. Bu sayede uygulamaya sahip olan kullanıcılar zengin bir içeriğe erişebiliyor.

Backdrops içerisinde duvar kağıtları kategoriler altında toplanmakta. Ayrıca kullanıcılara her gün günün duvar kağıdı önerisi verilmekte. Kullanıcılar duvar kağıtlarına göz atarken beğendiklerini favorilerine alabiliyorlar ve kendi koleksiyonlarını oluşturabiliyorlar. Eğer yeni renkli ve canlı duvar kağıtları keşfetmek isterseniz Backdrops uygulaması hoşunuza gidecektir.