Backup Folder Sync

Backup Folder Sync

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 421
  • DOSYA BOYUTU 0.57 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Canopus-Ware

Backup Folder Sync, sabit diskiniz üzerinde belirleyeceğiniz klasörlerin yedeğini almak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Backup Folder Sync, sabit diskiniz üzerinde yedeklemek istediğiniz klasörler için özel bir yedekleme klasörü oluşturarak iki klasör arasında senkronizasyon sağlayan ücretsiz bir klasör yedekleme programıdır.

Sadece tek bir fare tıklamasıyla tüm dosya ve klasörlerinizi yedeklemek için görevler tanımlayabileceğiniz ve tanımlamış olduğunuz bu görevleri kaydedebileceğiniz bu başarılı yazılımı çok seveceğinize eminim.

Yedeklemek istediğiniz klasör ve yedeklenecek klasör arasında sadece en son değişiklikleri senkronize eden Backup Folder Sync, bu sayede tüm dosyaların yeniden yedeklenmesini engelleyerek, sizlere zaman kazandırır.

Eğer kaynak klasör üzerinde herhangi bir dosya veya klasör silinirse, aynı klasör ve dosyalar yedek klasörü üzerinden de silinecektir. Çünkü iki klasör arasında birebir senkronizasyon vardır.

Sonuç olarak klasör senkronizasyonu ve yedekleme konusunda kullanıcılara oldukça kolay bir kullanım sunan Backup Folder Sync'ı denemekte fayda var diye düşünüyorum.