BAJA: Edge of Control HD

BAJA: Edge of Control HD

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 278
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici THQ

BAJA: Edge of Control HD arazi yarışlarına katıldığınız bir yarış oyunudur

BAJA: Edge of Control HD eğer zorlu arazilerde yarışmak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir off-road yarış oyunu.

BAJA: Edge of Control, aslında yenibir oyun değil. 2008 yılında yayınlanan oyun zamanla biraz eskimişti; fakat THQ Nordic, oyunun yenilenmiş halini tekrar oyuncuların beğenisine sunuyor. BAJA: Edge of Control HD, yüksek kaliteli yeni grafikleri, geliştirilmiş renk paleti, daha detaylı modellemeler ve çevresel grafiklerle görsel olarak çok daha iyi bir tecrübe sunmakta.

BAJA: Edge of Control HD'de oyuncular çöllerde, kum tepeleriyle kaplı, çamurlu, yüksek eğimli arazilerde ve kanyonlar gibi yerlerde heyecan dolu yarışlara katılıyorlar. Bu yarışlarda sadece rakiplerinizi geride bırakmaya çalışmıyor, araziyle de mücadele ediyorsunuz. Kum tepelerinden zıplayarak havada süzülüyor, yozlu virajları almaya çalışıyor ve eğimli yollarda dengede kalmaya çalışıyorsunuz.

BAJA: Edge of Control HD'yi dilerseniz tek başınızı kariyer modunda, dilerseniz online olarka diğer oyunculara karşı, dilerseniz de aynı bilgisayar üzerinde 4 arkadaş ekran bölünmüş şekilde oynayabilirsiniz. BAJA: Edge of Control HD'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde listelenmekte:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.84 GHz Intel Core 2 Quad veya eşdeğer özelliklere sahip AMD işlemci

- 2 GB RAM

- DirectX 11 uyumlu 1 GB Nvidia GeForce GT 730 ekran kartı

- DirectX 11

- 5 GB boş depolama alanı