BallisticNG

BallisticNG

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,292
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vonsnake

BallisticNG bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

BallisticNG eğer eskiden oynayabildiğiniz Wipeout benzeri futuristik yarış oyunlarını özlüyorsanız hoşunuza gidebilecek bir oyun.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan BallisticNG'de uzak bir geleceğe konuk oluyoruz ve bu dönemdeki özel yarış araçlarını kullanabilme imkanına sahip oluyoruz. 2159 yılında geçen oyunda hoverboard tarzı araçların çok gelişmiş versiyonlarıyla yarışabilmemiz mümkün. Bu araçların yarıştığı turnuvalara katılan takımlardan birini seçiyoruz ve kendi yarış kariyerimize başlıyoruz. Yarışlar boyunca rakiplerimizi geride bırakmaya çalışırken fizik kurallarına ve yer çekimine meydan okuyoruz ve havada süzülerek en hızlı şekilde yol almaya çalışıyoruz.

BallisticNG içerisinde 14 farklı yarış pisti, 13 yarış takımı, 5 farklı oyun modu yer alıyor. Dilerseniz oyunda zamana karşı yarışabilir, dilerseniz turnuvalara katılabilir, dilerseniz serbestçe aracınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca oyun mod araçlarıyla birlikte geliyor. Bu araçlar sayesinde kendi yarış pistlerinizi ve yarış araçlarınızı yaratabiliyorsunuz.

BallisticNG retro tarzda bir görünüm sunmak üzere tasarlanmış. Oyunun grafikleri ilk PlayStation zamanındaki oyunları hatırlatacak şekilde hazırlanmış. Bu da oyunun sistem gereksinimlerinin düşük olmasını sağlıyor. 

BallisticNG Sistem Gereksinimleri

- Windows XP işletim sistemi

- 1 GB RAM

- DirectX 9.0

- 500 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme