Bass Volume Booster

Bass Volume Booster

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,731
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Felipe

Bass Volume Booster, Android cihazlarınızın ses seviyesini kolayca ve basit bir şekilde maksimuma çıkartabileceğiniz ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Bass Volume Booster, Android telefon ve tabletlerinizin ses seviyesini maksimuma çıkarmanızı kolaylaştıran yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Android cihazlarınızın karışık menülerinde gezinip ses seviyelerini dğeiştirmek yerine tek bir uygulama içerisinden kolayca tüm sesleri kontrol ederek istediğiniz an ses seviyesini maksimuma çıkartarak, telefonunuz çaldğında rahatça duyabilir ve konuşmalarınız esnasında karşınızdaki kişileri kolaylıkla duyabilirsiniz.

Android cihazınız ile birlikte müzik dinlemeyi seviyorsanız Bass Volume Booster ile ses seviyelerini maksimuma çekerek müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için cihazınıza yükledikten sonra açarak, güç düğmesine basmalısınız. Uygulama ses seviyelerini optimize ettikten sonra tekrar arkaplana alarak cihazınız üzerinde yaptığınız işlemlere geri dönebilirsiniz. Uygulama arkaplanda cihazınızı yormadan çalışmaya devam edecektir. Uygulamayı kapatmanız durumunda ses seviyeleri uygulamayı açmadan önceki durumlarına geri dönecektir.

Uygulamayı kullanarak, cihazınızın alarm, tuş, müzik, bildirim, zil, sistem ve arama seslerinin seviyelerini tek bir tuş ile maksimum seviyeye çıkartabiliyorsunuz.

Bass Volume Booster ses seviyesini cihazınızın zarar görebileceği sınırların üzerine çıkarmamaktadır. Bu nedenle kullanımı tamamen güvenlidir. Sizde cihazınızın ses seviyelerini kolayca kontrol etmek ve istediğiniz an tek bir tuş ile arttırıp istediğiniz an eski haline döndürmek içi Bass Volume Booster uygulamasını ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.