Battery Time Saver & Optimizer

Battery Time Saver & Optimizer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 126
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Liquidum Limited

Battery Time Saver & Optimizer, Android cihazlarınızı daha az şarj etmenizi ve daha uzun süre kullanabilmenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması.

Battery Time Saver & Optimizer, günümüzün en büyük problemlerinden bir tanesi olan akıllı telefon şarj süreleri konusunda bizlere yardımcı olan ve oldukça kullanışlı olan bir Android uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama, akıllı telefonlarınızı şarj ettikten sonra bir sonraki şarj etme sürenizi uzatıyor. Yani kısaca batarya ömrünüzü uzatıyor.

Kendi içerisinde pek çok işleve sahip olan uygulama temel olarak enerji tasarrufu, gereksiz enerji tüketimini durdurma, enerji tüketimi optimizasyonları ve bazı diğer işlemleri sadece tek bir tuşla gerçekleştirerek cihazlarınızda şarj süresini uzatabiliyor.

Elimizden düşmeyen aakıllı telefon ve tabletlerin şarj sürelerinin daha uzun olmasını istiyorsanız ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu uygulama tam size göre. Nasıl yapılacağını biliyor olsanız bile bu işlemlerin hepsi manual olarak çok daha zor ve zahmetli. Yani her halükarda bu uygulama oldukça işinize yarayacaktır.