Beach God

Beach God

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,043
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Unit9

Enteresan ve eğlenceli bir oyun olan Beach God'da, kaslarıyla plajdaki kızları etkilemeye çalışan bir karakteri canlandırıyoruz.

Beach God, kaslarıyla plajdaki kızları etkilemeye çalışan, enteresan kişiliğiyle önplana çıkan bir karakteri kontrol ettiğimiz eğlenceli bir Android oyunudur. Oyundaki amaç, karakterin doğru zamanlamayla kaslarını ön plana çıkartmasını sağlamak ve kızları etkileyerek puan almak.

Basit gibi görünse de aslında çok zor bir oyun. Oyunda önemli olan şey zamanlama ve anlık kararlar. Karakterin önünde bir çizgi bulunuyor ve kızlar bu çizgiyi geçmeden kaslarını sergilemesi lazım. Başarısız olmanız durumunda karakter ölüyor ve iskelet olarak kumlara yığılıyor.

Oyunda dikkatli olmamız gereken bir nokta daha var o da ekranın yukarısında yer alan gösterge. Karakterin kaslarını şişirmesiyle azalmaya başlayan bu göstergenin bitmesi durumunda karakter ölüyor. Bunun için ekrandan parmağımızı sık sık çekmemiz gerekiyor. Tabii ki bu sırada önümüzdeki çizgiden kızların geçmemesine özen göstermemiz gerekli.

Oyunda yapabileceğiniz çok fazla şey yok ve bir süre sonra monoton hale geliyor. Yine de vakit geçirmek için ücretsiz bir beceri oyunu arıyorsanız, Beach God son derece keyifli bir alternatif olabilir.