Bell Word Light

Bell Word Light

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 202
  • DOSYA BOYUTU 0.12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Benjamin Lifshitz

Bell Word Light, Windows kullanıcılar için geliştirilen kolay kullanımlı ve ücretsiz bir metin editörüdür.

Bell Word Light, günümüzde birçok kullanıcı tarafından kullanılmakta olan metin editörlerine alternatif olarak geliştirilen kolay kullanımlı ve ücretsiz bir metin editörüdür.

Her bilgisayar kullanıcısının metin editörlerinden beklediği özellikler farklılıklar gösterdiği için hangi metin editörünün daha iyi olduğunu tartışmak çok mantıklı olmayacaktır. Çünkü bu noktada kullanıcıların gözünde önemli olan kendi ihtiyaçlarını görüp görmediğidir.

Basit bir şekilde metinler yazabileceğiniz ve yazmış olduğunuz metinlerin hızlı bir şekilde çıktısını almanıza olanak sağlayan Bell Word Light, bu işlemleri yaparken sistem kaynaklarınızı neredeyse kullanmıyor diyebileceğim kadar az meşgul etmektedir. Bu nedenle eğer yüksek performanslı bir bilgisayar kullanmıyorsanız, metin editörü olarak Bell Word Light'ı tercih edebilirsiniz.

Oldukça modern ve sade bir arayüze sahip olan program yardımıyla kolayca kendi dökümanlarınızı oluşturup kaydedebileceğiniz gibi daha önceden hazırlamış olduğunuz .txt uzantılı dökümanları da açarak düzenleyebilirsiniz.

Dökümanların başlıklarını dosya adlarına göre otomatik olarak çeken program yardımıyla hazırlayacağınız dökümanları kaydederken belirlemiş olduğunuz başlık aynı zamanda dosya adı olarak da belirlenmiş olacaktır.

Metin dosyalarınızı kolayca düzenleyebileceğiniz ve yazdırabileceğiniz oldukça kullanışlı bir metin editörü olan Bell Word Light'ı deneyebilirsiniz.