Bid Wars Pawn Empire APK

Bid Wars Pawn Empire APK

kullanıcı

Bid Wars Pawn Empire APK, açık artırmaya dayanan mobil strateji oyunu. İş simülatörü oyunları sevenlere de tavsiye ederiz.

Bid Wars Pawn Empire APK, iş oyunu prensibini öğreneceğiniz bir garaj satışları, hazine avı ve depolama müzayedeleri / açık artırma oyunudur.

Bid Wars Pawn Empire APK İndir

Depo açık artırmalarında fırsatlardan yararlanın ve koleksiyonunuz için yeni binaların kilidini açın. Ardından şehir kurma işinizi genişletin ve daha da fazla para kazanın.

Bid Wars Pawn Empire açık arttırma prensibini öğreneceğiniz garaj satışı ve depo açık artırma oyunudur. TV şovu oyunlarının heyecanını seviyorsanız, bu antika depolama oyununa bayılacaksınız. Tüm dünyadaki açık artırmalarda rakiplerinizden daha hızlı seçim yapın, analiz edin ve teklif verin.

Sürükleyici bir hikaye ve ilgi çekici karakterler ile bir antika alma oyununa dahil olun. Aile şirketinizi şehir çapında bir iş imparatorluğuna dönüştürmek için arayışınızı takip edin ve zenginliklerle dolu bir oyun elde edin. Her açık artırmaya katılın ve teklif vermek için tek bir fırsatı kaçırmayın.

Depolama müzayedelerinde akıllı anlaşmalarınızla para kazanın ve koleksiyonunuz için yeni binaların kilidini açın. Ardından şehir kurma işinizi büyütün ve daha da fazla para kazanın. İş adamı olmak gerçekten eğlenceli! Kazandığınız parayla kendi müzakere programlarınızı yapabilir, hazine avı oyunları hazırlayabilirsiniz.

Diğer hiçbir antika oyununda göremeyeceğiniz uçsuz bucaksız depolama müzayedelerinde rekabet edin. Dünya genelinde garaj avı maceralarında açık artırmalarda rakiplerinizden hızlı seçimler yapın, analiz edin ve teklif verin.

Açık artırma üzerine kurulu strateji oyununda çalışın ve kendi deponuzu kurun ve iş simülatörü imparatoru olarak kazandığınız nadir bulunan eşyaları ve diğerli garaj avı kazanımlarını sergileyin.

Yıkık aile şirketinizi, bir rehin dükkanını şehrin genelinde bir ticaret imparatorluğuna dönüştürmek için hedeflerinizi izleyin.

Garaj satışı ve pazarlama dünyasını tanıyın ve efsanevi eşya koleksiyonunuz ve benzersiz ustalık becerileriniz ve stratejinizle büyük milyonlar isimler tarafından fark edilin.

Bu iş simülatöründe ve rehin dükkanı oyununda restore edebileceğiniz nadir antikalardan yenileyip satabileceğiniz araba ve teknelere kadar çok çeşitli benzersiz egzotik öğeler toplayın.

Ustalık becerilerinizle rehin dükkanı işletme imparatorluğunuzu kurun ve yönetin ve hazineleri toplayın.