Big Fish 2

Big Fish 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 314
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici StormEye Studio

Big Fish 2 eğlenceli bir balık tutma oyunudur

Big Fish 2 boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan ve Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir balık tutma oyunudur.

Big Fish 2 bize geniş okyanuslarda farklı balık tutma noktaları sunmakta. Bu balık tutma noktalarında birçok farklı çeşitte balığı oltamız ile yakalamaya çalışıyoruz. Oyunun canlı, renkli ve kaliteli grafikleri kolay ve bolca eğlence sunan bir oynanışla birleşmekte.

Big Fish 2'de balıkları tutarak özel ödüller kazanabiliyor ve dünya puan listelemelerine girebiliyoruz. Oyun çoklu oyuncu desteğine de sahiptir. Oyunun çoklu oyuncu modu da özel ödüllerle taçlandırılmakta.

Big Fish 2 bize kendi akvaryumumuzu oluşturmamıza olanak sağlamaktadır. Yakaladığımız balıkları bu akvaryuma ekleyebiliyoruz ve arkadaşlarımızı akvaryumuzu görmek ve başarılarımızı sergilemek için akvaryumumuza davet edebiliyoruz. Ayrıca akvaryumumuzu farklı eşyalarla dekore edebilmemiz de mümkündür.

Big Fish 2 oldukça eğlenceli bir oynanışa sahiptir. Oltamızı salladıktan sonra önce balığın olataya vurmasını beklemeliyiz. Balık oltaya vurunca oltayı çekmeli ve balığın hareketlerine karşı anlık tepkiler vermeliyiz. Olta ucundaki balık büyüdükçe oyunun sunduğu heyecan da artıyor.

Big Fish 2 oyunda yer alan mini oyunlarla da içerik bakımından zenginleştiriliyor ve uzun süren bir eğlence vaad ediyor.