Bigg Mass Mailer

Bigg Mass Mailer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 309
  • DOSYA BOYUTU 0.19 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RicardoE

Bigg Mass Mailer programını kullanarak e-posta hesaplarınızdan toplu postalar gönderebilirsiniz.

Bigg Mass Mailer programı, toplu olarak e-postalar göndermek isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri ücretsiz programlar arasında yer alıyor ve böylece tanıtım postaları gibi postaları kişiye özel olarak atma şansınız oluyor. Her ne kadar CC ya da BCC özellikleri de aynı işleve sahip olsalar da, bu özelliklerin kişi listesini belli etmek ya da hiç belli etmemek gibi bir dezavantajları mevcut. Dolayısıyla o kişiye özel olarak atılmış bir e-posta havası vermek ve bunu toplu olarak çok sayıda kişiye yapmak önem kazanıyor.

Çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olan program açık kaynak kodlu olarak hazırlandığı için oldukça güvenilir diyebilirim. Basit ve adımlardan oluşan yapısı sayesinde e-posta sunucunuzu kolaylıkla kurabiliyor, daha sonra postanızı hazırlayarak hemen listenize gönderebiliyorsunuz.

Dilerseniz kontak listelerini tek tek ekleyebileceğiniz gibi, dilerseniz de bir metin dosyasını kullanarak listeyi program içerisine alabilirsiniz. Zengin metin desteğine sahip olmaması ise e-postalarınızın metinler ile sınırlı kalmasına neden olabiliyor fakat HTML kodlarıyla postaların görünümünü değiştirmek ve dosyalar ekleyerek beraberinde onları da göndermek mümkün.

Sık sık toplu e-postalar göndermek zorunda olanların programa göz atmaları gerektiğini düşünüyorum.