BillGuard

BillGuard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BillGuards, Inc.

BillGuard, harcamalarınızı düzenli olarak takip edebileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay bir Android uygulaması.

BillGuard, tüm finansal hesaplarınızın kontrolünü sağlayabileceğiniz ve harcamalarınızı görebileceğiniz bir Android finans uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak kullanabildiğiniz uygulama üzerinde yapacağınızı tüm harcalarımı kontrol edebilme dışında, kartlarınızın güvenliğini de sağlayabiliyorsunuz.

Kartlarınız ile yapılan şüpheli harcamalar olduğunda alarm ile sizi uyaran BillGuard, başarılı bir şekilde tasarruf yapabilmenizi de sağlıyor. Tüm harcamalarınızı mükemmel şekilde tasarlanmış arayüz üzerinde görebildiğiniz uygulama, grafiksel şekilde harcamalarınızı düzenli olarak kontrol etme imkanı sunuyor.

2014 yılı içerisinde en iyi uygulamalardan bir tanesi seçilen BillGuard, para kontrol ve yönetimi yapmak isteyen Android telefon ve tablet sahipleri tarafından kesinlikle kullanılmalı.

Kartlarınızı koruma özelliklerine sahip olan uygulama, kartlarınızın sizin bulunduğunuz bölge dışında bir ATM yada mağazada kullanılması durumunda hemen bildiriyor. Böylece kartlarınızın güvenliği kırıldığında hemen durumdan haberdar olarak müdehale edebiliyorsunuz. Bunun dışında hackerların kart bilgilerinizi ele geçirmesi durumunda da uygulama size bildirim gönderiyor. Ayrıca kartlarınız ile yapılan şüpheli alışverişlerden de haberdar oluyor ve eğer görünen harcamaları siz yapmadıysanız işlemleri hemen iptal edebiliyorsunuz.

Aylık olarak finansal planlama yaparak tasarruf etmenizi sağlayan yada bütçeniz kadar harcamınızı sağlayan uygulama, Android uygulama marketi üzerinde bulabileceğiniz en iyi finans ve para takibi uygulamalarından bir tanesi.

Uyarı! Uygulamanın Türkiye desteği henüz bulunmadığı için, ülkemizde kullanılamıyor. Uygulama destek sunmaya başladığında hemen indirerek sizde gider takibi ve finansal planlamalarınızı BillGuard ile yapabilirsiniz.