bin2img

bin2img

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 328
  • DOSYA BOYUTU 2.97 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The_Code_Monkey

Binary dosyalarınızı PNG olarak kaydetmek ve görsel saklama servislerini kullanarak depolamak için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

bin2img programı, Java temelli olarak hazırlanmış ve binary dosyalarını kolayca PNG resimler haline dönüştürmenizi sağlayabilen ücretsiz bir program. Böylece binary'lerinizi kolayca görsel depolama servislerinde depolayabilir veya diğerleri ile paylaşabilirsiniz. Paylaşım yapmayı oldukça kolay hale getirdiğine inandığım program, aynı zamanda saklama, yedekleme ve depolama işlemleri için de oldukça etkili bir çözüm haline geliyor.

Herhangi bir dosyayı PNG dosyasına dönüştürebilmesi sayesinde orijinal dosyalarınız bozulmadan PNG olarak saklayabilirsiniz. Büyük dosyaları tek bir resime sıkıştırmak istemezseniz ve boyutlarını küçük tutmak isterseniz programın sunduğu seçeneklerden faydalanarak aynı dosyayı birden fazla resim dosyası içerisinde de tutabilirsiniz.

Hosting sitelerinden indirme yapabilmek için Java Image Downloader eklentisini kullanan program, direkt olarak resim ve fotoğraf barındırma, paylaşma sitelerine binary PNG dosyalarınızı kendisi gönderebiliyor ve böylece teker teker her bir servisi açarak yükleme yapma ihtiyacından da kullanıcıları kurtarıyor.

Ancak özellikle büyük dosyalardan hafıza sıkıntısından dolayı teklemeler yapabilen ve bilgisayarın çalışmasını etkileyebilen programı kullanırken yeteri kadar Ram sahibi olduğunuzdan ve bilgisayarınızın çok meşgul olmadığından emin olmanız gerekiyor.